EN DE
Sveiki atvykę į Ortho Baltic – vieną didžiausių ortopedijos technikos kompanijų Europoje!

Apie mus

Ortho Baltic pastatas

UAB „Ortho Baltic“ įkurta 2001 metais. Pradėjusi savo veiklą kaip individualios ortopedinės avalynės gamintoja, vykdanti iš kitų šalių ortopedijos technikos įmonių gautus gamybos užsakymus, šiandien mūsų įmonė yra ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 ir ISO 27001 standartams sertifikuotas medicininių prietaisų (įskaitant pačios sudėtingiausios - 3 klasės) projektuotojas ir gamintojas, bei viena didžiausių ortopedijos technikos kompanijų Europoje. Per 17 veiklos metų Ortho Baltic ne tik ženkliai išplėtė savo gaminamos produkcijos asortimentą, bet ir pati pradėjo teikti gyventojų aprūpinimo ortopedijos techninėmis priemonėmis paslaugas.

Ortho Baltic yra viena iš nedaugelio Lietuvos kompanijų, vykdančių mokslinius tyrimus ir kuriančių naujus produktus bei technologijas. Įmonės Technologijų ir inovacijų centre kuriamos ne tik naujos pagalbinės ortopedijos techninės priemonės, bet ir personalizuoti sąnarių, galvos, stuburo ir odontologiniai implantai. Kurdami naujus produktus mes bendradarbiaujame su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU), Kauno technologijos universitetu (KTU), Vilniaus universitetu (VU), Drezdeno technologijos universitetu (TUD) ir daug kitų mokslo ir studijų institucijų.

UAB „Ortho Baltic“ - viena iš inovatyvių Lietuvos įmonių. 2013 m. jai buvo skirtas Ūkio ministerijos apdovanojimas „Verslo ir mokslo partnerystė 2013“. O 2016 m. sausio mėnesį – Europos Komisijos dotacija pagal  ES bendrosios mokslinių tyrimų ir inovacijų programos  Horizon 2020 priemonę SME Instrument, kuri buvo sukurta „aukšto inovatyvumo pavienėms MVĮ ar jų grupėms su tarptautinės plėtros ambicijomis, pasirengusioms paversti stiprias inovatyvias verslo idėjas rinkų laimėjimu“ (cituojama iš programos aprašymo originalo kalba).

Pagal užsakymą projektuojamų ortopedijos techninių priemonių (protezų, įtvarų, ortopedinės avalynės), bei sąnarių, galvos, stuburo ir odontologinių implantų projektavime ir gamyboje įmonė naudoja aukštąsias technologijas, tokias kaip žmogaus kūno 3D skaitmenizavimas, 3D spausdinimas (metalo, polimerų ir plastiko), 5+1 ašių frezavimas ir eilę kitų. 2015 m. lapkričio 12 d. Lietuvos Vyriausybės rūmų didžiojoje salėje vykusių verslo įmonių apdovanojimų ceremonijos metu, įmonei įteiktas prizas „3D technologijų lyderis Lietuvoje“. O 2019 m. „Ortho Baltic“ paskelbta konkurso „Pramonė 4.0 žvaigždė 2019“ nugalėtoja mažų ir vidutinių įmonių kategorijoje!

Per 21 savo veiklos metus Ortho Baltic pelnė tarptautinį pripažinimą. Tai, kad per 99% jos produkcijos eksportuojama į Beniliuksą, Skandinaviją, Vokietiją, Šveicariją, Australiją, Kanadą, JAV ir JAE tik patvirtina aukštą įmonės produkcijos kokybę. Įmonės gaminami produktai yra žymimi įmonei priklausančiais prekių ženklais Ortho Baltic, Easy Walk, i-wear ir Baltic Implants.

Mūsų misija: Kurti inovatyvius individualiai pacientui pritaikytus medicinos prietaisus bei medicininių žinių pagrindu veikiančias technologijas pereinant nuo standartinių visiems taikomų gydymo sprendimų prie personalizuotos sveikatos priežiūros.

Mūsų vizija: Tapti Pramonė 4.0 lyderiu masinėje individualiai pacientui pritaikytų medicinos prietaisų gamyboje. Kurti naujus išmanius medicinos prietaisus bei dirbtinio intelekto technologijas, aptarnaujančias masinės individualizuotos gamybos (mass-customization) verslo modelį ir vykdančias įmonės sukurtų medicinos prietaisų funkcionavimo bei klinikinės aplinkos stebėseną.

Ši įmonės svetainė yra skirta besidomintiems įmonės teikiamomis gyventojų aprūpinimo ortopedijos techninėmis priemonėmis paslaugomis Lietuvoje. Verslo klientams teikiamas medicinos prietaisų projektavimo ir gamybos paslaugas pristato svetainė www.orthobaltic.eu. Svetainėje www.balticimplants.eu pristatoma pagal užsakymą gaminamų sąnarių, galvos, stuburo ir odontologinių implantų produktų grupė. O dukterinės įmonės  UAB „Smart Factory“ svetainė  www.smartfactory.lt supažindina su šios įmonės teikiamomis paslaugomis.